Aktuálne počasie: Hotel Hajek ubytovanie Pribram VII Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Hajek / ubytovanie Pribram VII

Hotel Pribram VII Hajek
 
Rodinný hotel Hájek s krásnou japonskou záhradou, sa nachádza neďaleko od Aquaparku mesta Príbrami, cca 20 minút chôdze od centra mesta. Hotel Hájek poskytuje nielen komfortné a pohodlné ubytovanie, ale jeho súčasťou je aj kozmetické štúdio, kaderníctvo a solárium. Mesto Príbram sa rozkladá na úpätí Brd 60km juhozápadne od Prahy.

Príbram Hotel Hájek ubytovanie :
Hotel Hájek ponúka pohodlné ubytovanie v pekne zariadených dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Súčasťou každej hotelovej izby je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky, TV / SAT a telefón. Možnosť prístelky, raňajok aj polpenzie a ubytovanie s domácim miláčikom.

Hájek hotel ubytovanie v Príbrami hotelová reštaurácia :
Príjemná reštaurácia s tradičnou českou a medzinárodnou kuchyňou, ktorá ponúka široký výber predjedál, hotových jedál, minutiek i dezertov, nechýba ani bohatá ponuka teplých, studených, alkoholických i nealkoholických nápojov. Hotelová reštaurácia Hájek poskytuje nielen príjemné posedenie sprevádzané hudbou, ale aj prípravu akéhokoľvek spoločenského stretnutia, či rodinných osláv. Súčasťou hotela Hájek je tiež japonská záhrada, kde sa ponúka aj možnosť grilovania na vonkajšom rošte a večery s hudbou.

Ubytovanie hotel Hájek Príbram hotelové služby :
Hotel Hájek má k dispozícii okrem iného aj kozmetické Študio Charlie, kde môžu hostia navštíviť kaderníctvo, masáže, kozmetiku, alebo manikúru. V celom objekte je k dispozícii vysokorýchlostné pripojenie k internetu prostredníctvom signálu Wifi. Hotelová recepcia a izbová služba, úschovňa cenných predmetov, pranie a žehlenie, informačné a sekretárske služby, drobný doplnkový predaj, zaistenie kultúrnych a turistických akcií a neoddeliteľnou súčasťou hotela je aj výťah. K hotelu Hájek patrí aj hotelová taxislužba, hotelové parkovisko aj pre autobusy a na želanie je možné zapožičať aj detskú postieľku. Možnosť platiť platobnou kartou.
 
Hotel Pribram VII Hajek - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pribram VII Hajek - hotel má reštauráciuHotel Pribram VII Hajek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Pribram VII Hajek -  kadernictvo - holičstvoHotel Pribram VII Hajek - možnosť pripojenia na internetHotel Pribram VII Hajek - k dispozícii letná terasaHotel Pribram VII Hajek -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Pribram VII Hajek - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Pribram VII Hajek - Iybz sú vybavené televízoromHotel Pribram VII Hajek - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pribram VII Hajek - Izby s vlastnou toaletouHotel Pribram VII Hajek - v izbach je telefon